Biz Kimiz ?

Alanımızda yeni teknolojileri takip eden,

AR-GE çalışmalarına yatırım yapan,
uzman ve sertifikalı ekibimiz ile
orjinal hammaddeler kullanarak mükemmel nihai ürünler üreten dayanıklılık, uzun ömür ve müşteri memnuniyeti hedefleyen
epoksi ve poliüretan sistemler üreticisiyiz.

Vizyonumuz

Müşteri istekleri doğrultusunda, ürün ve hizmetlerimizi sürekli geliştirerek tam müşteri memnuniyetini sağlamak; dünya standartlarına uygun marin ve yapı kimyasalları üretiminde en düşük maliyetle dünya lideri olmak; rekabet gücümüzü arttırmak için maliyetlerimizde ve verimlilikte sürekli iyileşme sağlamak.

Bugün ve gelecekte kurumumuzu sürekli başarılı kılmak için, ilkeli, sorumlu ve motivasyonu yükseltecek bir liderlik anlayışı ile çalışanların gelişimlerini desteklemek, potansiyellerini en üst seviyede kullanmalarını sağlamak, katılımlarını arttırmak, İşçi sağlığı ve iş güvenliği ile çevrenin korunması konularında mükemmelliğe doğru sürekli gelişmek.

Değişen ekonomik şartlar doğrultusunda ihtiyaçlara cevap verebilecek, esnek takım çalışmalarını desteklemek ve geliştirmek; toplam kalite, hizmet ve tarzımız, ulusal ve uluslararası marin ve yapı kimyasalları üretiminde mükemmele ulaşmak için sürekli iyileşme ve gelişme çabası içinde olmaktır.

Bluemarine-professional olarak, tüm Türkiye ve bölge ülkelerinde marin ve inşaat sektöründe epoksi ve poliüretan yapı ve deniz kimyasalları alanında çözümler sunmaktayız. Yerinde tespit, ihtiyaç belirleme ve profesyonel uygulama ekiplerimizle hizmet vermekteyiz.

Müşteri memnuniyeti en önem verdiğimiz özelliğimizdir.